در صورت اینکه ثبت نام نکرده اید، از اینجا ثبت نام کنید.

کمپین تعاملی لاولی در مشهد

تاریخ خبر : ۱۳۹۶/۰۵/۲۹------ کد خبر ۸

 

لاولی در پی اجرای کمپین های تعاملی دیجیتال خود در سه نقطه از شهر مقدس مشهد همزمان با ولادت امام رضا علیه السلام به اجرای برنامه و خلق تجربه ای تازه برای خانواده های عزیز مشهدی پرداخت.

این دوره از کمپین دیجیتال مارکتینگ لاولی از تاریخ ۹ ام تا ۱۳ ام مرداد  به مدت ۵ روز در شهر مشهد برگزار شد که شامل اجرای طرح در فروشگاه های  زنجیره ای هایپرمی واقع در مرکز خرید  پاژ، مرکز خرید نیکا و مجتمع تجاری الماس شرق بود.

 

طبق برنامه  در تاریخ ۹ و ۱۰ مرداد، لاولی در فروشگاه هایپرمی  مرکز خرید  پاژ واقع در میدان جانباز به اجرای برنامه های خود پرداخت که با استقبال بسیار خوبی از طرف مردم مواجه شد.

سومین روز از حضور لاولی در شهر مشهد در تاریخ ۱۱ مرداد به اجرای برنامه در مجتمع نیکا گذشت که با همکاری عوامل مجموعه برنامه هایی جذاب و سرگرم کننده برای کودکان و خانواده های عزیز مشهدی برگزار شد.

روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۲ و ۱۳ مرداد لاولی در مرکز خرید الماس شرق مسابقه ای را تحت عنوان نقاشی دیجیتال برای کودکان ترتیب داد که هر کودک به کمک صفحه ۶۵ اینچی دجیتال لمسی لاولی و در فرصتی که در اختیارش قرار داده شد  به خلق نقاشی پرداخت .

لاولی در پایان هر اجرا با هدایایی از خانواده های عزیز مشهدی و حضورشان تقدیر به عمل آورد.

 

مشاهده تصاویر کودکان لاولی مشهد

تگها : لاولی , مشهد , مرکز خرید پاژ , مرکز خرید نیکا , مجتمع تجاری الماس شرق , lovely , lovely campaign , digital campaign , interactive campaign , نقاشی دیجیتال
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی